Skip to content

Установка ламбо-петель, що приварюються

Розглянемо встановлення універсальних петель, що приварюються до кузова автомобіля. Такі механізми зазвичай мають високу міцність. Можливе розгойдування при відкритих дверях всього лише 3 градуси. Зазвичай в комплекті йдуть два газових амортизатора на кожну петлю. Амортизатори підбирають з розрахунку маси дверцят і температурного режиму місцевості, де вони будуть використовуватися.

Такі петлі випускаються багатьма американськими фірмами. Найвідоміша з них — GT FACTORY, але несумлінні продавці частенько видають за оригінал китайські підробки з аналогічним клеймом. Тому радимо доручити купівлю цього механізму спеціалісту.

GT FACTORY

В Європі самий відомий виробник ламбо-петель – це фірма LSD. З певністю починає займати свою нішу на цьому ринку і російська компанія VX Lambo style (офіційний сайт http://maxtondesign.ru).

Петлі для вертикальних дверей

Ну і напевно, я нікого не здивую тим, що наші умільці теж вміють виготовляти цей чудо-девайс, трохи програючи у вазі, але не поступаючись в якості. І звичайно ж ціни у них набагато нижче, ніж у зарубіжних аналогів.

Петля

Чорні петлі

Усі механізми мають регулювання і по вертикалі, і по горизонталі. Даний вузол, встановлений на автомобіль, дозволяє здійснити посадку в салон, не піднімаючи двері вгору, так як радіус відкриття дорівнює приблизно 30 градусам, максимальний підйом, на деяких автомобілях, можна відрегулювати аж до 120 градусів. У всіх механізмах на основній поворотній вісі використовується підшипник, що забезпечує великий термін служби.

Неважливо, який з цих механізмів ви придбали, процес установки у всіх однаковий.

Передусім необхідно зняти передні крила, адже вам знадобиться відкритий доступ до передньої стійки. Далі, від’єднайте електричну проводку від дверей, бо вам все одно доведеться подовжити дроти на хід нових петель. Добре зафіксуйте двері в закритому положенні, застосовуючи скотч та пластмасові клини для фіксування зазорів. За тим відкрутіть болти штатних петель і зніміть їх. Тепер — найскладніше. Потрібно правильно визначити місце майбутнього перебування механізму. Приміряйте петлю у відкритому вигляді, вона не повинна чіпляти ні крило, ні капот.

Після того, як місце, в якому буде приварюватися петля ви вирахували, потрібно провести підготовчі роботи. Беремо кутошліфувальну машинку (в народі — болгарка) і зрізаємо лицьову частину підсилювача ланжерона (див. фото) і вварюємо на його місце аналогічний за формою шматок листового металу, але вже товщиною 1.2 — 1.5 мм. Бажано нижню частину цього короба так же замінити більш товстим металом. Петля відірветься на наших дорогах, якщо ви надумаєте пропустити цей крок і просто приварите її до заводського металу, який, як відомо, має товщину всього лише 0.8 мм.

Далі варто прихопити зварюванням механізм на обране місце й кріпимо болтами двері. Не слід відразу приварювати петлю потужним швом, спочатку переконайтеся, що механізм працює як слід і дверіцята нічого не чіпляють, і лише після цього остаточно накладайте шви.

Деякі петлі мають отвори для болтів, в цьому випадку, в товстому металі просвердлюются такі ж отвори, а на звороті приварюються гайки. Ці механізми мають перевагу у випадку, якщо ви захочете повернути на місце рідні петлі. І коли установка закінчена, підрізаємо кромку крила, звільняючи місце для роботи петлі, і повертаємо його на своє місце.

На даний механізм можна встановити електричний привод, який без проблем можна придбати в спеціалізованих магазинах і на авторинках.

девайс для автоматичного відкриття дверей

Але врахуйте, що для автоматичного відкривання дверей, потрібно, так само, замінити дверний замок на так званий замок-присоску, а цю роботу, вже точно слід довірити фахівцю.

Відео

Пропонуємо вашій увазі креслення ламбо-петель у форматі dwg. Цей формат розпізнають верстати з ЧПУ останнього покоління. А переглянути та роздрукувати їх можна за допомогою програми AutoСad.

ННа окремій сторінці ви можете завантажити всі креслення.